Aktywnie latem


powrót

RUCH RADOŚĆ REKRACJA

Woda, wiatr i przestrzeń.

 

Spływy kajakowe Doliną Bobru

Spływy kajakowe bobrem

Spływy kajakowe i pontonowe rzeką Bóbr zaczynają się w miejscowości Nielestno (14 km od Jeleniej Góry).  Spotykamy się w centrum wsi na parkingu przy przystanku PKS. Parking jest monitorowany. Dla naszych klientów zapewniamy najlepszej jakości sprzęt kajakowy, pontony raftingowe oraz wygodny transport. Zapraszamy Państwa do przeżycia niesamowitej przygody w otoczeniu przyrody Parku Krajobrazowego Doliny Bobru. Gwarantujemy, że piękno dziewiczej przyrody połączone z aktywnym wypoczynkiem zostaną Państwu na długo w pamięci. Spływ pontonem i spływy kajakowe Bobrem, dają możliwość spędzenia czasu w gronie rodzinnym i przyjaciół.

Daj się porwać.

KAJAKIEMPOBOBRZE.PL

BIURO@KAJAKIEMPOBOBRZE.PL

TEL: 784 55 66 88

 


 

Park linowy Trollandia

Trollandia Szklarska Poręba

Park linowy znajduje się na terenie parku miejskiego w centrum miasta, przy ul. Jedności Narodowej - naprzeciwko Skweru Radiowej Trójki. Park linowy stanowi wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach.

W parku zainstalowany został system CIĄGŁEJ ASEKURACJI - 100 % bezpieczeństwa. Uczestnik zostaje wpięty do liny asekuracyjnej na początku trasy, swobodnie pokonuje przeszkody bez konieczności przepinania się, dopiero na końcu trasy zostaje wypięty z liny przez instruktora.

SZKLARSKA PORĘBA
Manager parku: Gerard Czmoch
Tel. manager: 661 222 155

Tel. park: 661 220 004 
parki@parkilinowe.pl

https://trollandia.pl/park/szklarska-poreba.html

 


 

Jazda konna - Awista Łysa Góra

Stajnia Awista łysa Góra

"Największe szczęście w świecie Na Końskim leży grzbiecie " -Na jazdy konne umawiamy się wcześniej. Jazdy konne odbywają się na ujeżdzalni i w terenie z pięknym widokiem na Góry Kaczawskie w Mikrostacji Sportów Zimowych i Letnich Łysa Góra

www.awista..pl

+48 697 888 813


 

 

Rowery elektryczne

Sudety - trail

Jeżeli lubisz jeździć na rowerze, ale nie dajesz rady na ostrych i długich podjazdach, często prowadząc rower pod górę - rower elektryczny będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.Okolice Doliny Bobru, Rudaw Janowickich, Gór Izerskich oraz Karkonoszy są piękne krajobrazowo i bogate w liczne atrakcje turystyczne. Mocno zróżnicowane ukształtowanie terenu wymaga jednak bardzo dobrej kondycji fizycznej i sprawia, że wiele z tych pięknych miejsc jest dostępnych jedynie dla kolarzy trenujących wyczynowo. Rower elektryczny, nazywany często hybrydowym napędzany jest siłą mięśni połączoną ze wspomaganiem silnika elektrycznego. Dzięki możliwości ustawienia poziomu wspomagania, możemy dopasować moc silnika do własnej kondycji, tak aby jazda na rowerze nie była zbyt męcząca, a z drugiej strony była dla nas przyjemną aktywnością fizyczną.

Turystyka Rowerowa "Sudety-Trail" 
Justyna i Michał Smyka 
Modrzewie 25 
59-610 Wleń 

+48 731 958 974 

www.sudety-trail.eu/rowery-elektryczne/