Aktualności


powrót

Dzieciopizza z Dobkowa;)

Pomysł na obiad, a tym bardziej obiad zrobiony przez dzieci, to duże ułatwienie na wakacjach:) Taką możliwość mieliśmy dzisiaj w Galerii pod Aniołem w Dobkowie. Rodzinnie przygotowaliśmy rozczyn, ciasto i wybraliśmy ulubione składniki.  Potem już tylko mieszanie, ugniatanie, posypywanie i piec rozgrzany do 400oC. Pani Agata profesjonalnie zadbała o chrupkość naszej pizzy, pani Gosia na bieżąco ogarniała nasze zachcianki i dostarczała niezbędne sprzęty, a pani Bogusia... co tu dużo pisać, bez Niej te warsztaty nie były by tak porywające i przede wszystkim satysfakcjonujące dla dzieci:)

Możemy śmiało zachęcić naszych gości do wspólnego przygotowania posiłku, dużo zabawy, bablania się w rosnącym cieście, ale też osobne stanowisko dla każdego, sprzęt i niezbędne składniki + mega atmosfera i radość z czegoś co zrobiliśmy razem i dla siebie:)

My wrócimy na pewno, wszystkich czytających zachęcamy, by nie czytali już za dużo, tylko zapisali się na warsztaty wspólnego przygotowania i jedzenia pizzy w Galerii pod Aniołem, jak to określiły dzieci - było epicko:)